البرز، کمالشهر ظفر 12 پلاک 110

شرکت فارس خاموت

ارائه دهنده ی انواع دستگاه های مختلف قیچی برش ، خم و برش میلگرد و….

دستگاه قطع کن میلگرد

میلگرد بر مکانیکی

دستگاه قطع کن میلگرد

دستگاه های موجود تا میلگرد 32 را برش میدهند ، در انواع تک فاز و چهار چرخ 

دستگاه قطع کن میلگرد چیست ؟

دستگاه قطع کن میلگرد، یا برش‌کن فلزی، ابزاری ویژه است که برای برش انواع مختلف از میلگردهای فلزی با دقت و سرعت طراحی شده است که این ابزار نوآورانه توانسته است برای حرفه‌ای‌ها و علاقه‌مندان، وسیله‌ای ضروری در هر کارگاه تبدیل شود.

مزایای استفاده از دستگاه قطع کن میلگرد

برش دستی میلگردهای فلزی می‌تواند زمان‌بر و نیازمند زحمت جسمی باشد. این دستگاه تعدادی مزیت ارائه می‌دهد:

 1. برش دقیق
   دستگاه فوق تضمین می‌کند که هر برش به دقت و با دقت صورت گیرد. این سطح دقت با روش‌های دستی دشوار به دست می‌آید.
 2. صرفه‌جویی در زمان
  با دستگاه میلگرد بر می‌توانید زمان مفیدی را در پروژه‌های خود صرفه‌جویی کنید که این دستگاه برش‌ها را به سرعت انجام می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا بر روی جنبه‌های دیگر کار خود تمرکز کنید.
 3. چندمنظورگی
  این ابزار مناسب برش انواع مختلفی از میلگردهای فلزی است که آن را برای رده‌های گسترده‌ای از کاربردها مناسب می‌سازد.
 4. کاهش فشار جسمی
  با اتوماتیک کردن فرآیند برش، دستگاه قطع کن  فشار جسمی بر روی اپراتور را کاهش می‌دهد.
 

انواع میلگرد بر 

 • قیچی میلگرد بر
 •  بر دستی
 •  برقی
 •  سیار
 •  دو قدرته
 •  هیدرولیکی
 • مکانیکی

همه چیز درباره دستگاه قطع کن و برش

 1. عملکرد دستگاه: دستگاه قطع کن میلگرد از یک موتور قدرتمند برای ایجاد حرکت چرخشی استفاده می‌کند که این چرخش به وسیله مکانیزمی به نام دیسک برش انتقال داده می‌شود. دیسک برش، که معمولاً ساخته شده از مواد مقاومی مانند فولاد کربنی یا الماس است، قادر به قطع و برش میلگردها با قطرهای مختلف است.
 2. کاربردها: این دستگاه در صنعت ساختمان، خودروسازی و صنایع فلزی بسیار استفاده می‌شود. این دستگاه قادر به قطع و برش میلگردهای فولادی با قطرهای مختلف است و به عنوان ابزاری بسیار مهم در ساخت و ساز، تعمیر و نگهداری خودروها و تولید اجزای فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3.  ویژگی‌های فنی:  در انواع و اقسام مدل‌ها و اندازه‌ها در بازار موجود است. ویژگی‌های فنی مهم این دستگاه شامل قدرت موتور، قطر دیسک برش، سرعت چرخش و عمق برش میلگرد است. انتخاب مدل مناسب بستگی به نوع کاربرد و نیازهای خاص شما دارد.
 4. ایمنی: استفاده از ان نیازمند رعایت ایمنی است. این دستگاه ممکن است با شرایط خطرناکی همراه باشد، بنابراین لازم است از لوازم حفاظتی مانند عینک ایمنی، دستکش‌های مقاوم و لباس مناسب استفاده کنید. همچنین، باید دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های تولید کننده را به دقت دنبال کنید.
 5. مزایا:  این دستگاه معمولاً قدرتمند، قابل اعتماد و کارآمد است. با استفاده از آنمی‌توانید میلگردها را با دقت و سرعت بالا قطع و برش دهید. همچنین، دستگاه قطع کن میلگرد قادر به برش میلگردهای به صورت زاویه‌دار (مانند برش میلگردهای مورب برای استفاده در ساختمان‌ها) و برش میلگردهای با قطرهای مختلف است.

خلاصه مطلب

در دنیای کار با فلز، دقت و کارآیی امری حیاتی است به همین دلیل دستگاه قطع کن میلگرد، یا همان برش‌کن میلگرد فلزی، به کارگیری می‌شود و این ابزار چندمنظوره تبدیل به یک تغییردهنده بازی در دست کارشناسان و علاقه‌مندان به کارهای دستی و شغلی شده است.

مجموعه فارس خاموت

مجموعه فارس خاموت افتخار را دارد تا نمایندگی فروش انواع قیچی میلگرد به صورت اینترنتی و حضوری باشد در مجموعه ما خدمات ویژه ارسال به تمام نقاط محصولات در هرکجا از نقطه کشور به همراه مشاوره کاملا تخصصی و فنی در خرید انواع قیچی برقی و قیمت های بسیار مناسب را ارائه میدهد.