قطع کن میلگرد | قیچی میلگرد | انواع میلگرد

gheichi

قطع کن میلگرد

میلگردبر ابزاری خاص است که برای برش میله های تقویت کننده یا اجزای سازه ای فولادی طراحی شده است که مقاومت و یکپارچگی را به سازه های بتونی و سنگ تراشی می بخشد. علاوه بر تقویت بتن و سنگ تراشی، میله ها و میله های فولادی برای شکل دادن به سازه ها نیز به کار میروند، به همین دلیل ابزارهایی برای خم کردن، زاویه گذاری و برش وجود دارند. ابزارهای تخصصی این فرآیندها را آسان تر و کارآمدتر می کنند، در حالی که کارگران را از آسیب در امان نگه می دارند. استفاده از ابزارهای نامناسب مانند مشعل های برش و سایر ابزارهای برش می توانند خطرناک باشند و کاربران را در معرض حوادث مختلفی در محل کار قرار دهند.

قیچی میلگرد

قیچی میلگردبر که آن را با نام قیچی خم و برش نیز میشناسند، یکی از مهمترین ماشین آلات ساختمانی است که در صنایع ساختمانی اسنتفاده از آن ضروری میباشد. علاوه بر کارگاه‌های ساختمان سازی، بسیاری از صنایع برای تولید محصولات خود از انواع میلگردبرها استفاده میکنند که در این صورت به قیچی میلگردبر و خم کن میلگرد نیاز میباشد
handy
electric
sayyar
doghodrate
hydraulic
mechanical

میلگردبر دستی

میلگرد بر دستی ابزاری دستی است که برای ساخت میلگرد به قطر حداکثر 19 میلی متر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر میلگرد را به صورت دستی برش دهیم که ممکن است باعث از بین رفتن زیاد مواد شود ، نتایج دقیقی هم به همراه نخواهد داشت. میلگردبرهای دستی هنگام برش میلگردها جرقه یا شعله های آتش ایجاد می کنند.

میلگردبر برقی

این نوع میلگردبر یکی از متداول ترین نوعی است که در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود. میلگردبر برقی حاوی برنده هیدرولیکی با کیفیت است که باعث افزایش کارایی و ایمنی در محل ساخت می شود و نیز برشی دقیق و سریع را فراهم می کند. آنها با ظرفیت برش میلگرد از قطر 16 به 32 میلی متر در دسترس هستند. این میلگردبرها هنگام برش میلگردها جرقه یا شعله های آتش ایجاد نمی کنند. یک برش خوب باید دارای موتور الکتریکی 110-120 ولت یا 220-240 ولت باشد. این دستگاه می تواند برش عمودی و افقی را کنترل کند.

میلگردبر سیار

میلگرد بر سیار برای قطع میلگرد از طریق باتری شارژ می شود. این نوع از میلگردبر در مکانهایی استفاده می شود که برق از دسترس خارج باشد و در هنگام قطع برق مجبور به توقف انجام کار شویم. استفاده و جا به جایی این میلگردبر بسیار آسان است.

میلگردبر دو قدرته

میلگرد بر دو قدرته توانایی کار با دو منبع تغذیه مختلف را دارد. این میلگردبر در صورت امکان از منبع برق و با اتصال به پریز استفاده میکند و نیز در صورت نبود برق میتواند از الکتریسیته‌ی ذخیره شده در باتری خود استفاده کند. برخی از این برنده ها نیز حاوی باتری های لیتیوم یونی قابل شارژ هستند که می توانند برای مدت طولانی تری دوام بیاورند. در هر بار تخلیه نیازی به تعویض باتری نیست، که همین مورد موجب صرفه جویی در هزینه می شود.

میلگردبر هیدرولیکی

قیچی میلگردبر هیدرولیکی یکی از محصولات بسیار پرفروش در بازار به شمار میرود. این محصول با استفاده از پیشرانه هیدرولیکی که دارد میتواند برای برش دن و خم کردن انواع میلگرد به کار برده شود و در دو مدل تک فاز و سه فاز به بازار عرضه میگردد. از مهمترین مزایای این محصول میتوان به توانایی انجام کاربیشتر نسبت به محصولات قدیمی و دستی و همچنین دقت بالاتر اشاره نمود. این محصول در مدل های مختلفی تولید میشود و برای استفاده در کارگاه‌های ساختمان سازی و همچنین مراکز تولیدی که سرعت زیادی نیاز ندارند گزینه‌ای مقرون به صرفه وبا کارایی مناسب به شمار میروند. این سری قیچی میلگردبر عرضه شده در بازار به دلیل قیمت مناسب بیشتر مورد استفاده هستند.

میلگردبر مکانیکی

این محصول که به عنوان قیچی میلگردبر گیربکسی نیز شناخته می شود، نسبت به مدل هیدرولیکی دارای سرعت بیشتری بوده و در برخی از مدل ها حتی می توانید در دقیقه بیشتر از 32 میلگرد را برش زده یا خم کند. از مهم ترین ویژگی های قیچی میلگردبر مکانیکی می توان به برگشت اتوماتیک جک اشاره نمود که این ویژگی می تواند باعث افزایش سرعت و کارایی قیچی میلگردبر شود. این سری از قیچی میلگردبر عرضه شده در بازار دارای کارایی بسیار زیادی در صنایع مختلف بوده و حتی برای خم زدن انواع قوطی و دیگر محصولات فلزی و فولادی را دارد. استفاده از قیچی میلگردبر مکانیکی یا گیربکسی بیشتر برای کارگاه های ثابت مورد استفاده می باشد و در صنایع ساختمانی نیز بسیار مورد نیاز می باشد. این محصولات در انواع سه فاز و تک فاز تولید شده و نسبت به قیچی میلگردبر هیدرولیکی که به دلیل عدم وجود جک برگشت اتوماتیک سرعت پایینی دارد، یکی از وسایل با سرعت بسیار خوب برای برش و خم زدن روی میلگرد به شمار می رود.ش

مجموعه فارس خاموت با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه فروش دستگاه های مختلف خم، برش و سایر خدمات مرتبط با کاربری انواع میلگرد و استفاده از متخصصان با تجربه و متعهد با مدیریت آقای شاکری در حال خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد
Designed by netdes.ir
© 2023, FarsKhamoot