خم و برش میلگرد | دستگاه خم و برش میلگرد

خم و برش میلگرد

 علاوه بر دستگاه‌هایی که به طور اختصاصی برای خم کردن یا برش دادن میلگرد استفاده میشوند، دستگاه‌های تخصص یافته‌ای برای انجام هر دو عمل ساخته و تعبیه شده‌اند. هر یک از این دستگاه‌ها از یک قسمت بدنه که شامل یک دستگاه برش و یک دستگاه خم کننده در کنار یکدیگرهستند تشکیل شده است. این دستگاه‌ها به دلیل دارا بودن هر دو قابلیت در کنار یکدیگر به یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در صنعت ساحتمان سازی‌های بزرگ تبدیل شده است.
dokare

دستگاه خم و برش میلگرد

میلگردبر دوکاره قابلیت دوکار همزمان یعنی برش و خم را دارد. یک میلگردبر خوب باید شامل یک موتور الکتریکی تک فاز 50هرتز، 220-240ولت، با قدرت ورودی 1150وات برای برش و قدرت 1050وات برای خم کن باشد. حمل و نقل این دستگاه بسیار آسان است و دارای دو دستگاه میباشد که به ما در انجام کارهای مختلف کمک میکند. خم کن این دستگاه میتواند میلگردهای با ضخامت بین 6 تا 25 میلیمتر را با زاویه‎‌ی بین 0 تا 180 درجه خم کند.
مجموعه فارس خاموت با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه فروش دستگاه های مختلف خم، برش و سایر خدمات مرتبط با کاربری انواع میلگرد و استفاده از متخصصان با تجربه و متعهد با مدیریت آقای شاکری در حال خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد
Designed by netdes.ir
© 2023, FarsKhamoot